REDELE

ردل نامی تجاری است که در سال ۲۰۱۲ توسط Alessandro De Vecchi جوان در قلب تپنده اپتیک، شهر Belluno ایتالیا تاسیس شد. بعد از پنج سال موفق -در سال ۲۰۱۷- تیم خلاق این برند هنوز هم مهارت طراحی عینک را با سبک‏های بدیع و الهام‎ گرفته از هنرهای معاصر و مضامین گرافیتی پیشرو از لحاظ فرهنگی و اجتماعی در دست دارد.


این مجموعه دارای ۳۲ سبک انحصاری جدید از عینک‎ های طبی و آفتابی، زنانه و مردانه، لوکس و همچنین فریم ‌هایی برای استفاده روزمره است. مجموعه ردل، خود را با فریم ‎های برتر ساخته شده با دانش ایتالیایی و توانایی تولیدکنندگانش متمایز می‎کند. هر طرح ردل به طور کامل در ایتالیا ساخته می شود و بیان نهایت صنعت‎گری، سلیقه و احساس ایتالیایی است. علاوه بر این، ردل عینک ‎های خود را با توجه به جزئیات و با توجه به جنبه ‏های اساسی در فلسفه این برند یعنی ترکیب راحتی، سبکی و نوآوری می‌سازد. منشأ نام این برند برگرفته از نام ژان ردل است. بنیان‌گذار اتومبیل آلپاین. ماشینی که در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ میلادی جوانان اروپایی را مقهور خود کرد. این منبع مهمی برای الهام  Alessandro De Vecchi بنیان‌گذار ردل بود که این برند را با همان ایده در ذهن خود به وجود آورد. نام و لوگوی برند ردل بسیار ساده اما فراموش کردن آن بسیار سخت است.

عینک های ردل از یک ماده فوق العاده خلاقانه ساخته شده اند که با نام TR2R شناخته می شود. این ماده، نتیجه تحقیقات عمیقی است که این شرکت روی پلیمر انحصاری انجام داده که فوق العاده ماندگار است. پلیمر ردل به صورت دو رنگ ایجاد شده است و این ویژگی در تمام عینک ‎های موجود در مجموعه اصلی وجود دارد.

هر عینک ردل دارای دسته ‎های فوق سبک و فوق العاده انعطاف ‎پذیر است که از تیتانیوم بتا ساخته شده و اتصالات آن بسیار منحصر به فرد است. انتهای دسته‎ تمام فریم ‎ها دارای دورنگ هستند که باعث زیبایی هرچه بیشتر فریم ‎ها می‎شود. انتهای دسته‎ های عینک فوق العاده راحت هستند و با پلاستیک پوشانده شده و با آرم ردل تزئین شده اند.


اندازه‌ دقیق عرض دسته ‎ها به پایه‎ فریم، سبکی و راحتی بی‎نظیری می‎دهد و این عینک را برای استفاده روزمره ایده آل می‎کند. فریم ‎های ردل به لطف دسته ‎های قابل انطباق‎شان به راحتی برای هر صورتی قابل تنظیم هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *